28.05.16_STK bulusmasi_TUGAP (9) - Kopya

TÜRAP Üyelerinden Türkiye Gençler Arası İletişim Platformu/TÜGAP’ın 27 Mayıs 2016 tarihinde Dilruba Restaurant’ta GENÇ STK Buluşmaları Tanışma Toplantısı yapıldı. Gerçekleşen toplantıya, gençlik alanında faaliyet gösteren 19 STK’dan toplam 25 kişi iştirak etti.

Toplantı, TÜGAP Genel Sekreteri Neyir Akbulut’un katılımcıları selamlaması ve gündem hakkında bilgi vermesi ile başladı. Açılış konuşmasının ardından TÜGAP Eş Genel Sekreteri Şerife Tuğçe Doğan, TÜGAP tanıtımını görsel sunum eşliğinde gerçekleştirdi. Doğan; TÜGAP’ın vizyonu, misyonu, faaliyet alanları, projeleri ve gelecek dönem planları aktardı.

Toplantı katılımcıların kurum tanıtımları ile devam etti. İlk defa yapılan kurumsal toplantı da genç temsilciler kendilerini daha detaylı tanıtma fırsatı buldu.

Aylık devam edecek “Genç STK Buluşmaları”yla ortak projeler, stratejiler üretmek için zemin oluşturulması, gençlik sorunları, gündemde olan konuların gençlerin gözünden değerlendirilmesi hedeflenmektedir.28.05.16_STK bulusmasi_TUGAP (73)